Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Mobilní aplikace

logo mobilní aplikacegoogle-play-downloadapp-store-download

Vstup na facebook

https://www.facebook.com/obecrence

 

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Datum a čas

Dnes je pátek, 22. 3. 2019, 13:34:52

Navigace

Obsah

Ukliďme Česko - 6. 4. 2019

Typ: ostatní
.

UKLIĎME ČESKO – CELOSVĚTOVÝ ÚKLIDOVÝ DEN 

Během Celosvětového úklidového dne, který se bude konat v sobotu 6. dubna 2019, se milióny lidí ve 150 zemích postaví proti globálnímu problému s odpady tím, že vyčistí silnice, parky, pláže, lesy, řeky…. Tisíce komunit budou fungovat jako jedna "zelená vlna", která se táhne od Nového Zélandu po Havaj. Obec Řenče ve spolupráci s Martou Kočalkovou ml. pořádá dne 6. 4. 2019 úklidový den i v naší obci. Vzhledem k tomu, že tato iniciativa vznikla v části obce Vodokrty, je kontejner zatím zajištěn jen pro tuto část ve Vodokrtech na návsi. 

V případě, že máte zájem se účastnit této akce, prosím kontaktujte koordinátorku akce M. Kočalkovou ml. na telefonu 773 983 595. Sraz všech zájemců v 9:00 hodin. Hlásit se mohou na toto číslo zájemci i z jiné části obce. 

V případě dostatečného zájmu budou určeni koordinátoři i pro další části naší obce a obec zajistí i pro tyto zájemce ochranné pracovní pomůcky, pytle a přistavený kontejner. 

Miloslava Loudová

 


Vytvořeno: 4. 3. 2019
Poslední aktualizace: 4. 3. 2019 10:44
Autor: Správce Webu